Ile tabletek Kamagry można zażyć?

Kamagra jest lekiem stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji. Może być również stosowany w terapii niektórych form nadciśnienia oraz jako preparat zwiększający energię w trakcie wysiłku fizycznego. W tym ostatnim przypadku może być stosowany nie tylko przez mężczyzn, ale również przez kobiety.

tabletki musujące kamagra

Kamagra powinna być stosowana po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Jak każdy lek dopuszczony do sprzedaży, może wywołać niepożądane skutki uboczne na skutek celowego lub przypadkowego zażycia większej dawki niż zalecana.

Najczęściej występujące objawy przedawkowania Kamagry

Najczęstsze objawy to: ból w klatce piersiowej, zaczerwienienie na twarzy, zawroty głowy, nieregularna akcja serca, omdlenia. Są to początkowe objawy przedawkowania. W razie ich wystąpienia koniecznie jak jak najszybciej należy zgłosić się do lekarza.

Uwydatnienie pozytywnych skutków zażywania Kamagry

W przypadku przedawkowania Kamagry pozytywne skutki jej działania będą znacznie większe. Panowie muszą liczyć się z tym, że erekcja będzie trwała powyżej 4 godzin (tyle wynosi średni czas działania) i do tego będzie bolesna. Przedłużającej się erekcji nie można lekceważyć, gdyż może stać się przyczyną trwałego uszkodzenia tkanek, z których zbudowany jest penis. Zmniejszenie powodującej opuchliznę ilości krwi jest możliwe tylko na drodze interwencji chirurgicznej.

Rzadko występujące skutki uboczne

Niepożądane skutki uboczne występujące rzadko po przedawkowaniu Kamagry to między innymi: zwiększone pragnienie, opuchlizna stawów.

Najlepszy poradnik - jak walczyć z problemami z erekcją?

Kamagra to skuteczny lek któremy zaufało już miliony mężczyzn na całym świecie. Kamagra sprawia, że twoje życie seksualne staje coraz lepsze. W tym blogu odpowiemy na najważniejsze tematy - jak dawkować kamagrę? jaki rodzaj kamagry wybrać? kto może stosować kamagrę? czy kamagra jest dla Ciebie? Oraz wiele innych. Z Kamagrą zapomnisz o istnieniu problemów seksualnych, a twoja erekcja zawsze nastąpi w odpowiednim momencie. 

Galeria