Jakie są rodzaje Kamagry?

Kamagra najbardziej znana jest w postaci tabletek w kolorze turkusowym. W sprzedaży dostępna jest także jako Super Kamagra, tabletki do ssania, musujące kapsułki i Kamagra żel. Każda z tych postaci różni się nie tylko sposobem stosowania. W zależności od postaci zaczyna działać po różnym czasie, różny jest także czas działania. Substancją czynną jest sildenafil.

Kamagra tabletki

Kamagra w tej postaci cieszy się największą popularnością. Dostępna jest w trzech dawkach: 25 mg, 50 mg i 100 mg. Substancją czynną w tabletkach jest cytrynian sildenafilu w stężeniu 100 mg. Lek należy zażyć około 60 minut przed stosunkiem. Tabletka zaczyna działać po około 30 minutach. Czas działania utrzymuje się 4-6 godzin.

kamagra do ssania

Kamagra w postaci tabletek do ssania

Kamagra do ssania zawiera tę samą substancję czynną czyli cytrynian sildenafilu w stężeniu 100 mg. Tabelki mają bardzo różny smak. Można kupić Kamagrę o smaku truskawkowym, ananasowym, pomarańczowym lub bananowym. Kamagra do ssania zaczyna działać bardzo szybko, efekt pojawia się maksymalnie po 15 minutach, utrzymuje się 4-6 godzin.

kamagra oral jelly

Kamagra w żelu i tabletkach musujących

Kamagra w tabletkach musujących ma smak pomarańczowy. Zawiera takie samo stężenie substancji czynnej jak wcześniej wymieniane rodzaje. Działanie rozpoczyna się po około 5-15 minutach od wypicia musującego napoju. Efekt utrzymuje się 4-6 godzin. Kamagra w żelu działa w bardzo podobny sposób. Sprzedawana jest w saszetkach o pojemności 5 ml.

Super Kamagra

Zawiera nie tylko sildenafil w stężeniu 100 mg, ale także dapoksetynę.

Najlepszy poradnik - jak walczyć z problemami z erekcją?

Kamagra to skuteczny lek któremy zaufało już miliony mężczyzn na całym świecie. Kamagra sprawia, że twoje życie seksualne staje coraz lepsze. W tym blogu odpowiemy na najważniejsze tematy - jak dawkować kamagrę? jaki rodzaj kamagry wybrać? kto może stosować kamagrę? czy kamagra jest dla Ciebie? Oraz wiele innych. Z Kamagrą zapomnisz o istnieniu problemów seksualnych, a twoja erekcja zawsze nastąpi w odpowiednim momencie. 

Galeria