Ważne informacje dla osób, które chcą stosować Kamagra 100 mg

Sposób działania większości leków z grupy ED (należą do niej na przykład Sildenafil, Tadalafil, Vardenafil) jest bardzo do siebie zbliżony. Kamagra Sildenafil 100 mg niczym się więc nie wyróżnia. Kamagra Sildenafil 100 mg to lek przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą uzyskać lub podtrzymać erekcję.

kamagra 100 mg

Jakie jest dawkowanie Kamagry?

Dawka sugerowana Kamagry wynosi od 50 do 100 mg. Należy ją przyjmować tylko raz dziennie. Tabletkę 50 mg można podzielić na 2 części. Dawka 50 mg substancji czynnej jest wystarczająca, aby wywołać pożądany efekt. Może się tak zdarzyć, że dawka 50 mg to zbyt mało, w takiej sytuacji pacjent następnym razem może przyjąć podwójną dawkę. Przed stosowaniem leku Kamagra Sildenafil 100 mg po raz pierwszy konieczne jest przeprowadzenie dokładnego badania lekarskiego. Niezbędne jest sprawdzenie, czy pacjent nie cierpi na schorzenia, które mogą wykluczyć stosowanie leku lub zwiększyć ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych. Wizyta u lekarza jest szczególnie zalecana tym osobom, które mają problemy z wątrobą oraz w przypadku osób powyżej 60. roku życia. W tych przypadkach zaleca się zmniejszenie pojedynczej dawki do 25 mg w ciągu doby.

Najlepszy poradnik - jak walczyć z problemami z erekcją?

Kamagra to skuteczny lek któremy zaufało już miliony mężczyzn na całym świecie. Kamagra sprawia, że twoje życie seksualne staje coraz lepsze. W tym blogu odpowiemy na najważniejsze tematy - jak dawkować kamagrę? jaki rodzaj kamagry wybrać? kto może stosować kamagrę? czy kamagra jest dla Ciebie? Oraz wiele innych. Z Kamagrą zapomnisz o istnieniu problemów seksualnych, a twoja erekcja zawsze nastąpi w odpowiednim momencie. 

Galeria